Blog

Jak začít kavárnu s vlastním dětským hřištěm?

27. 02. 2023

Nabízíme Vám zdarma praktické kroky jak začít a rozjet vlastní family friendly kavárnu nebo jinou provoz s dětským koutkem nebo s dětským hřištěm.

celý článek

Průzkum trhu

26. 02. 2023

PRŮZKUM TRHU - INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ Informovaná investice do podnikání s dětským hřištěm Průzkum trhu zpřístupňuje užitečné informace, které pomáhají udělat informovanou investici, při přípravě obchodní strategie a podnikateli připravit obchodní plán, kterému může důvěřovat.

celý článek


Provozování podniku s dětským hřištěm

18. 02. 2023

Provozování podniku s dětským hřištěm nebo zábavným centrem není vždy jen o práci ale také o s tím spojené zábavě. Provozovatel bude denně ponořen do zábavné a šťastné atmosféry vyplývající ze hry dětí. Spokojenost a zájem majitele usnadňuje provoz udržovat v příjemné, veselé a zábavné atmosféře.

celý článek

Tipy a triky pro dětské hřiště

16. 02. 2023

Popularita interiérových dětských hřišť stále roste. Spokojení zákazníci = vysoká návštěvnost dětského hřiště = Váš maximální zisk z prodeje.

celý článek

Podnikatelská příležitost, provozy s dětským hřištěm

13. 02. 2023

Interiérové ​​hřiště či vnitřní centrum zábavy představují aktuální podnikatelský trend a obchodní koncept, nakolik oblast služeb pro rodiny s dětmi je zanedbaná a chybí tyto možnosti.

celý článek

Katalog interiérových hřišť

10. 02. 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog dětských, interiérových hřišť 2020.

celý článek

Oživte prostředí dětskeho hřiště

09. 02. 2023

Dětská hřiště jsou určeny nejen pro zdravý tělesný růst dětí ale i pro rozvoj dětské fantazie a stimulaci jejich vnímání. Proto je důležité dotvoření celkového designu, motivu a atmosféry interiérového hřiště. Uvedené faktory dokáží zřetelně ovlivnit četnost, návštěvnost a celkový úspěch dětského...

celý článek

Podnikání s dětským vnitřním hřištěm

23. 01. 2023

Interiérové ​​dětské hřiště je rychle rozrůstající se podnikatelský trend a obchodní koncept, protože reaguje na požadavky dětského trhu a potřeb rodiny. S vývojem ekonomiky a růstem populace střední třídy, roste poptávka na trhu služeb určených pro děti a rodiny.

celý článek

Investice do podnikání s interiérovým hřištěm

20. 01. 2023

Zisk a návratnost investice do dětského hřiště, jak na investici do podnikání s dětským vnitřiním hřištěm.

celý článek