Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

10. 02. 2020

Katalog interiérových hřišť 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog dětských, interiérových hřišť 2020.

 

Katalog dětských, vnitřních hřišť obsahuje přehled projektů pro děti od 3 do 14 let. V nabídce najdete projekty různých velikostí pro prostorovou výměru od 30m2 do 200 m2. Dětské vnitřní hřiště obsahují různou hrací výbavu, zábavné a prolézkové prvky od klasických skluzavek, míčkový bazénů, síťovo průlezy až po komplikovanější i více náročnější prvky jako tobogany, lezecké stěny a prolézačky vyšší náročnosti pro starší děti.

 

Katalog panelových hřišť REATEK nabízí přehled vnitřních hřišť od menších projektů až po velké, plošně rozsáhlé či více-pochodové projekty. Panelový systém hřišť představuje nový a hlavně podstatně kvalitnější systém interiérových hřišť vyšších standardů. Cena projektu dětského hřiště se pohybuje v závislosti na velikosti, počtu pater a náročnosti hrací výbavy.

 

Každý projekt lze dále upravovat a přizpůsobovat barevně, tematicky či zakázkově doladit parametry dle požadavků zákazníka. REATEK hřiště jsou praktické díky široké flexibile provedení a zakázkových úprav na míru.

 

Máte zájem o katalog dětských hřišť 2020?  Kontaktujte nás, rádi Vám zašleme nabídku.

Těšíme se na spolupráci!