25. 02. 2023

Trampolínové zábavní centrum

TRAMPOLÍNOVÉ ZÁBAVNÍ CENTRUM

Trampolínová aréna

 

Po interiérových hřištích přichází nový zábavný trend a podnikatelský záměr - interiérové trampolínové centra. Na evropském trhu se úspěch trampolínových center potvrdil, neustále přitahuje návštěvníky a proto přinášíme tuto možnost i pro české podnikatele. Výhodou trampolínových center zábavy je celoroční provoz a zábava pro všechny věkové kategorie bez omezení. Trampolínové centra zábavy splnili všechna očekávaní hledačů zábavy. Největší výhodou trampolínových zábavních center je, že jsou určeny pro všechny, ať už je vám 4 nebo 99 let. Interiérové trampolínové arény jsou určeny pro rodiny, děti, mládež, dospělé, ať už na firemní zábavy, společenské akce nebo fitness programy, dancing, jumping, dodgeball, amatérské i profi zápasy. Každý si může zaskákat dle svého vkusu, ať už do vydovádění, podle hudby, spolu s přáteli simultánně, soutěžit o nejvyšší výskok, skákat s fitness instruktorkou nebo si zahrát s kamrády dodgeball. Variant pro verějnost nebo soukromé akce je více než dost.

Druhy a způsoby využití trampolín:

- trampolíny s pěnou (molitanové pěnové kostky do kt. se skáče)

- basketbalové trampolíny

- dodgeball trampolíny

- trampolíny na tancování

- aerobik trampolíny

- fitness trampolíny

- akrobatické trampolíny

- adrenalinové trampolíny s překážkovou dráhou (molitanové překážky, lanové žebříky přes bazén s měkkými pěnami, závěsný kruh na přeskok, lano na spouštění, šplhání, jiné.)

- trampolíny pro nejmenší, pro batolata

-zakázkové rozměry trampolín

- zakázková výroba barevných provedení

- trampolíny na exteriérové využití s přestřešením

- trampolíny dle zadání skákacích ploch (2-trampolíny až po XXL projekty s boční odrazovou plochou)

 

Záleží na majiteli jaký projekt s interiérovými trampolínami vytvoří ať už velikostí, kapacitou, možnostmi, motivem, originalitou a doplňkovými službami.

Trampolínové centra zábavy jsou vzrušujícím místem zábavy pro všechny věkové kategorie a přinášejí místo sledování TV a nudného sezení pohyb, zdravý životní styl, zábavu a aktivně strávený volný čas s rodinou či přáteli a to celoročně.

 

 

Jak to funguje v trampolínových centrech zábavy?

Možnosti vstupů a způsoby využití interiérových trampolínových zábavních center.

 

 

TRAMPOLÍNOVÁ CENTRA - OTEVŘENO PRO VŠECHNY

Zábava, party, adrenalin, hra nebo fitness trénink - to vše splňují trampolínové centra zábavy. Během běžných dní se mohou do trampolínovźch hřišť přijít všichni vyskákat do sytosti. Běžným provozním řádem je, že každý jumper podepíše souhlas o odpovědnosti za sebe a pokud je jumper mladší 18 let tak jeho zákonný zástupce podepisuje souhlas za dítě.

Provozovatel si samozřejmě svůj provoz upravuje vlastním provozním řádem (bezpečnostní informace, kamerový systém) a také sortimentem (bezpečnostní helmy na zapůjčení, protiskluzové ponožky na zakoupeném a jiné).

V provozech s interiérovými trampolínami je kavárna, místo na posezení spojené s občerstvením. Podávají se nápoje a jídlo dle výběru provozovatele (jednoduchá jídla jako pizza, hot-dog, hranolky, bagety, zmrzlina, palačinky či jiné dezerty).

Vstup se vybírá na osobu podle věku (dítě, student, dospělý), také se nabízejí skupinové zlevněné jízdenky pro větší skupiny, rodinné lístky pokud jde o vícečlennou rodinu nebo akční nabídky či zlevněné vstupy v určitých časech (happy hour vstup), organizují se speciální akce a eventy jako soutěž týmů v dodgeball, junior jumping, fitness day a podobně.

V trampolínových zábavních centrech se také pořádají dny skákání podle příležitostí např. Mikuláš, MDD, konec školního roku, letní párty, dětské tématické ladění např. Spievankovo, během Vánoc vánoční vstupy pro rodiny a pod. Nebo se organizuje skákání v odpoledních a večerních hodinách pro dospělé jako skákání v rytmu salsy, latino, oldies party pro skupiny dospělých, ať už přátel, firemní večírek nebo teambildingové akcie (adrenalinové trampolíny, překážky, šplhání, přeskoky přes kruh a pod.). Také si v trampolínových centrech mohou místo pronajmout fitness trenéři na programy trampolínového skákání nebo kamarádi či profesionálové na dodgeball eventy. Možností je mnoho a záleží pouze na provozovateli jak tyto příležitosti dokáže využít. Prostřednictvím růynzch tematickźch a akciových dní majitelé trampolínových center umožňují návštěvníkům zabavit se v plné míře a vzchutnat si volný čas originálním způsobem.

 

ZÁBAVA PRO SKUPINY - REZERVACE TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA

Zábavní trampolínové centra jsou vyhledávané kvůli nenapodobitelné zábavě a atmosféře, kterou nelze najít někde jinde. Úspěch a hlavně silný zážitek z trampolín dokazuje, že nejeden zákazník se o svůj zážitek dělí s přáteli přes facebook zveřejňováním fotek a videí. Díky této popularitě narůstá zájem o trampolínové centra, které zatím na slovenském trhu chybí. Interiérové trampolínové centrum je ideálním místem pro školy, školky, skupiny mládeže, kluby, letní tábory, sportovní týmy a jiné. Podle typu zařízení je možnost prostory pronajmout celé skupině nebo vymezit trampolínové prostory pro rezervaci dané skupiny. Také si lze předem domluvit občerstvení, nápoje i jídlo. Prostory lze rezervovat na volné skákání, na soutěžení, interaktivní hry, fitness skákání nebo zábavné skákání v rytmu hudby.

Rezervace trampolínového centra jsou také určeny všem od 18 let, skupinám přátel, firemní sportovní dny, firemní teambuilding nebo jiné eventy pro dospělé. S rezervací lze naplánovat občerstvení, hudbu, tematické ladění nebo účel skákání ať už volné skákání, skákání s instruktorem (akrobatické, taneční, fitness) nebo míčové či jiné soutěže.

 

DĚTSKÉ TRAMPOLÍNOVÉ PÁRTY

Rodiče neustále hledají novou zábavu, aktivitu a pohyb pro děti a trampolínové centra ji přinášejí. Děti se nejen hrají v bezpečném prostředí, ale jsou zároveň v pohybu namísto pasivního posedávání u TV, tabletu, či video hrách. V trampolínovém centru děti tráví čas aktivně s vrstevníky a v příjemném prostředí. Trampolínové interiérové hřiště jsou jako stvořené k pořádání dětských oslav a party. Provoz se postará o plnézajištění atmosféry přes výzdobu, hudbu, občerstvení až po finální úklid prostorů. Ve hodně provozech je samozřejmostí i zajištění doplňkových služeb jako modelace barevných balónů, kouzelník, dětské zábavné představení či vystoupení klauna.

 

FITNESS SKÁKÁNÍ NA TRAMPOLÍNACH

Dalším využitím trampolínového centra je fitness program. Prostory nebo vyhrazený počet trampolín lze rovněž využívat na přocvičování fitness skákání - jumping pro skupiny zájemců. Je to zábavný a snadný způsob jak zůstat fit a spálit přebytečné tuky, proto má mnoho zájemců a fanoušků. Fitness skákání je nejen zábavou ale úžasný způsob jak se zbavit stresu po náročném dni nebo jak se nabít pozitivní energií nadalší dny. Fitness skákání v trampolínovém centru zlepšuje rovnováhu a koordinaci, skládá se různých cvičení a zahrnuje kroky, které lze provádět pouze na trampolíně. Cvičební fitness skákání lze sestavou připravit pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Trampolínové centrum může být stejně využito na profesionální fitness workout-y.

 

DODGEBALL TRAMPOLÍNY

Trampolínové centra se dají skvěle využít na sportovní hry jako jsou dodgeball. Fanoušci dodgeball - vybíjené si mohou sestavit vlastní týmy a hrát rekreačně nebo organizovat soutěžní turnaje. Velkým rozdílem a největší zábavou však je hrát dodgeball na trampolínách, které umožňují úplně jiné pohyby a taktiky jako běžná hra bez trampolín.

Dodgeball na trampolínách je také výborným námětem na teambuilding, sportovní firemní dny nebo pro aktivní trávení volného času mládeže.

 

FIREMNÍ AKCE, EVENTY A TEAMBUILDING

Pro firemní zákazníky jsou trampolínové centra zábavy skvělým způsobem jak zabavit své zaměstnance, motivovat a budovat tým. Zábava a skákání na trampolínách ať už při sportovní hře, aerobní, podle rytmu hudby, volné skákání, akrobatické skákání, soutěžní skákání nebo jakékoliv jiné má pozitivní vliv a uvolňuje endorfiny (hormony štěstí), proto si všichni zúčastnění určitě užijí skvělou zábavu, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.

 

 

VÝROBA

Trampolíny prošly během 10 let vývojem a vylepšováním, jejichž výsledkem je kvalita, bezpečnost a dlouhá životnost. Výrobní proces využívá nejnovější poznatky, moderní technologie a spolehlivé materiály. Výsledkem jsou absolutně profesionální trampolíny s levelem bezpečnosti na světové úrovni jako např .:

1. Spojovací háčky jsou vyrobeny ze speciální pozinkované oceli, s průměrem 5 mm, nosnost každé je 230 kg. Pojištěny jsou zadními spoji pro větší bezpečnost.

2. Hrany a spoje konstrukce jsou svařované ze 6 mm oceli, čímž se snižuje tření mezi pružinovými háčky a ocelí, zvyšuje se bezpečnost a životnost trampolín.

3. Okraj skákacího povrchu má bezpečnostní řešení spojů, které zamezuje uživatelům aby se jejich ruce a nohy dostaly do spojovacích částí mezi pružiny a rám konstrukce.

 

KVALITA A ZPRACOVÁNÍ

1. Specifikace ocelové konstrukce: 4 cm x 8cm, 8 x8 cm, tloušťka 2.5 mm, s ošetřením proti rezivění, s povrchem zpracovaným při vysoké teplotě 195 ° C s ekologickým nátěrem Akzo Nobel.

2. Skákací plocha - PP materiál s UV odolností testovanou 800 hodin může být neustále vytížená 15 000 hodin a přitom být vystavena slunečnímu záření. Nosnost 280 kg / 1m 2.

3. Speciální ocelové pružiny Manganese 65MN od předního japonského výrobu KOSHUHA, 190 mm délka, 28 mm průměr oka, 3.5 mm průměr drátu. Tlak každé pružiny je mnohem jednotnější a 2 ½ krát lépe prřizpůsobitelnější, čímž se zvyšije její pružnost i životnost.

4. Mantinely jsou měkké, z ekologického EPE materiálu, s ochranným povrchem z 0.45 mm PVC eko, s nátrhovou pevností 120 N / 1m2 horizontálně i vertikálně. EPE matriál - měkká výplňová pěna s pružností přes 3.4kg / cm2 bez deformace po 2,000,000 nárazech. Výplňová pěna je řezaná vertikálně aby zajistila nejvyšší bezpečnost.

5. 278D 3x3 nitě na šití spojů s vysokou pevností od výrobce HOSHIKABUTO Německo a HOSHIKABUTO Japonsko mají pevnost - sílu 180N / 1m.

6. Dvouvrstvá skákací plocha zajišťuje nejvyšší bezpečnost pro uživatele.

7. Výměna dílů je jednoduchá a rychlá od skákací plochy,háčků, sítě, zipů atd.

8. Na externí využití s možností rychle a snadno aplikovatelnou síťovou clonou na vytvoření slunečníku - ochrany před sluncem.

9. Stabilizační ploténky ve spodní podstavě zajišťují a vyrovnávají stabilitu a zamezují vrzavým zvukům při používání.

10. Ocelový schodový vstup, je zajištěn protiskluzovými drážkami podle EU norem pro bezpečnost uživatelů. Ocel je stejně bezpečnostně zpracována a ekologicky ošetřena jako celá konstrukce trampolíny.

 

CERTIFIKÁTY

Trampolíny jsou certifikovány a jsou v souladu s Evropskými normami bezpečnosti. Trampolíny jsou dodávány včetně certifikace.