Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

KDO JSME » Výroba hřišť
Výroba dětských hřišť a realizace dětských koutků na míru

 

Naše společnost zabezpečuje výrobu a dodává bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a dětské koutky, herny a herní centra. Dodáváme nápadité hřiště, které zvyšují prodej, návštěvnost, oblíbenost a vytvářejí konkurenční výhodu majitelům provozů, aby se provoz stala první volbou dětí a rodičů.

Naše interiérové ​​hřiště jsou spolehlivou volbou pro vedení a majitele, kteří pochopili, že mít ve svých prostorách interiérové ​​hřiště je nezbytností k přilákání rodin s dětmi, protože přináší nové obchodní příležitosti, zvyšuje prodejní výsledky i obchodní potenciál.

Již od 2010 dodáváme dětská hřiště s certifikací, vytváříme herní sestavy, skluzavky, houpačky, kuličkové bazény, prolézačky, dráhy pro autíčka i vyrábíme multifunkční vnitřní hřiště. Veškeré herní prvky jsou vyrobeny v souladu s ČSN-EN 1176: 2008 normami a opatřeny odpovídajícími certifikáty. Specializujeme se výhradně na ověřené mezinárodní značky, které potvrzují kvalitu, spolehlivost i životnost výroby hřišť svými realizacemi po celé západní Europě.

Výroba hřišť zajišťuje maximální bezpečnost, bohaté vybavení hřiště, odolnost herních prvků, moderní řešení hřišť, nápadité i jednoduché motivy hřišť, průvodní dokumentaci dle ČSN - EN 1176 s certifikací TÜV, dlouholetost a garanci. Nabízíme výrobu dětských hřišť na míru dle vašich požadavku.

Poskytujeme výrobu hřišť a dodávku hřišť na klíč:

  • Předběžná konzultace
  • Návrh hřiště na míru
  • 3D vizualizace hřiště
  • Barevní provedení dle specifikace
  • Výroba hřišť a herních prvků
  • Doprava hřiště
  • Montáž a instalace hřiště
  • Předaní hřiště k užívaní včetně certifikace, prohlášení o shodě i provozního řádu
  • Kontroly, servis i revize hřišť

V naše nabídce výroby hřišť najdete nejen hřiště vnitřní ale taky sportovní venkovní hřiště, venkovní fitness, venkovní posilovny i hřiště pro seniory.

Obraťte se na naši společnost ohledně výroby dětského hřiště, které navrhneme přesně podle vašich představ. Pro více informací nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat na info@hriste-herny.cz