Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

KDO JSME » Reference
NAŠE REFERENCE

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Více jak 150 úspěšných projektů:


JIŽ OD 2010 REALIZUJEME PROJEKTY PROFESIONÁLNÍCH INTERIÉROVÝCH HŘIŠŤ

Během naší činnosti jsme se prokázali jako spolehlivý dodavatel a úspěšné a funkční provozy prezentují bezpečnost a ověřenou kvalitu našich hřišť. Spolupracujeme s provozovnami a majiteli hřišť, který volí dynamickou návratnost investice a seriózního dodavatele s ověřenou evropskou kvalitou a certifikaci, která splňuje vysoké evropské požadavky.


BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Naše společnost má na trhu ČR a SR již dlouholeté zkušenosti, přičemž Vám umíme na základě zkušeností i adekvátně poradit. Pro některé zákazníky jsme realizovali kromě prvotního dodání a instalace i různé přestavby, úpravy, přemístění nebo dostavby hřiště. Všechny naše dodané a smontované hřiště je snadné rozeznat, viz naše referenční projekty na naší FB stránce.


NAVŠTIVTE NAŠE NEJBLIŽŠÍ HŘIŠTĚ

Udržujeme aktivní kontakt s majiteli dětských heren a kaváren, takže pokud se Vám nechce cestovat a vidět naše vzorové hřiště přímo v Trenčíně, dejte nám vědět a my Vám dohodneme obhlídku v jiném městě.

 


interierove detske hriste