Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

Úvod » Kavárny a cukrárny

Hřiště pro kavárny a cukrárny

Hřiště pro kavárny, cukrárny a pizzerie

Dětská hřiště pro cukrárny, kavárny a pizzerie

Hledáte způsob, jak zvýšit návštěvnost nebo získat opakované návštěvy Vaší kavárny, cukrárny, pizzerie nebo zda jiné provozovny? Hledáte ověřené řešení, které Vám přinese nejednu výhodu a projeví se ve zvýšeném prodeji? V tomto případě jste na správném místě a my Vám nabízíme řešení s našim interiérovým hřištěm speciálně pro Vaši cukrárnu, kavárnu a pizzerii. Navíc, panelový systém těchto typů hřišť je pro Vaši provozovnu jako stvořený - montáž hřiště si umíte zajistit prakticky ve vlastní režii a hřiště můžete v případě nutnosti i kdykoliv demontovat a přemístit nebo uskladnit.

Je ověřeno, že rodiny s dětmi vyhledávají místa, kde si může rodič v klidu odpočinout, přečíst si časopis / noviny, popovídat s jinými a zatím se jeho děti mají možnost aktivně hrát. Proto se objevuje v každé rodině pravidelně otázka kam s dětmi. Děti v nejedné rodině vybírají kam se jede a hlavně proč. Nejčastější proč je proto protože se tam dá hrát, bavit a užít si vrstevníků a všechny tyto výhody spojuje jednoduchá věc zařídit ve své cukrárně, kavárně či pizzerii dětské interiérové ​​hřiště.

Naše hřiště zaměřené speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie je možné rozměrově, designově, výbavou i investičně navrhnuto na míru do vašeho provozu. Žádné pohozené plastové hračky, neprofesionální řešení, která jsou mimo hygienických norem a vzbuzují nepořádek, neútulnosť provozu. Nejen rodiče ale i děti si umí vybrat a nasměrovat rodiče kam chtějí jít. Proto se staňte jejich první volbou a využijte výhody našich hřišť, které Vám tyto dveře otevřou:

- Odlište se od konkurence

- Zvýšená návštěvnost

- Opakovaná návštěvnost a oblíbenost díky dětem

- Zvýšený prodej

- Spokojenost zákazníků

- Bezplatná reklama doporučení mezi zákazníky navzájem ústně a na sociálních sítích

- Dostupné řešení a rentabilní řešení

Více informací na 777 957 943 a 776 673 462, nebo info@hriste-herny.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PROHLÉDNĚTE SI JAK VYUŽÍVAJÍ NAŠE INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ OSTATNÍ MAJITELÉ A PROVOZOVATELE.

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt