Úvod » Kavárny a cukrárny

Hřiště pro kavárny a cukrárny

Hřiště pro kavárny, cukrárny a pizzerie

Dětská hřiště pro cukrárny, kavárny a pizzerie

Hledáte způsob, jak zvýšit návštěvnost nebo získat opakované návštěvy Vaší kavárny, cukrárny, pizzerie nebo zda jiné provozovny? Hledáte ověřené řešení, které Vám přinese nejednu výhodu a projeví se ve zvýšeném prodeji? V tomto případě jste na správném místě a my Vám nabízíme řešení s našim interiérovým hřištěm speciálně pro Vaši cukrárnu, kavárnu a pizzerii. Navíc, panelový systém těchto typů hřišť je pro Vaši provozovnu jako stvořený - montáž hřiště si umíte zajistit prakticky ve vlastní režii a hřiště můžete v případě nutnosti i kdykoliv demontovat a přemístit nebo uskladnit.

Je ověřeno, že rodiny s dětmi vyhledávají místa, kde si může rodič v klidu odpočinout, přečíst si časopis / noviny, popovídat s jinými a zatím se jeho děti mají možnost aktivně hrát. Proto se objevuje v každé rodině pravidelně otázka kam s dětmi. Děti v nejedné rodině vybírají kam se jede a hlavně proč. Nejčastější proč je proto protože se tam dá hrát, bavit a užít si vrstevníků a všechny tyto výhody spojuje jednoduchá věc zařídit ve své cukrárně, kavárně či pizzerii dětské interiérové ​​hřiště.

Naše hřiště zaměřené speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie je možné rozměrově, designově, výbavou i investičně navrhnuto na míru do vašeho provozu. Žádné pohozené plastové hračky, neprofesionální řešení, která jsou mimo hygienických norem a vzbuzují nepořádek, neútulnosť provozu. Nejen rodiče ale i děti si umí vybrat a nasměrovat rodiče kam chtějí jít. Proto se staňte jejich první volbou a využijte výhody našich hřišť, které Vám tyto dveře otevřou:

- Odlište se od konkurence

- Zvýšená návštěvnost

- Opakovaná návštěvnost a oblíbenost díky dětem

- Zvýšený prodej

- Spokojenost zákazníků

- Bezplatná reklama doporučení mezi zákazníky navzájem ústně a na sociálních sítích

- Dostupné řešení a rentabilní řešení

Více informací na 777 957 943 a 776 673 462, nebo info@hriste-herny.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PROHLÉDNĚTE SI JAK VYUŽÍVAJÍ NAŠE INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ OSTATNÍ MAJITELÉ A PROVOZOVATELE.

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt