Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

Úvod » Hotely a penziony

Hřiště pro hotely a penziony

Hřiště pro hotely a penziony

Městský, horský, luxusní, levný, wellness či jiný hotel se snaží vyplnit díru na trhu a poskytnout ubytování a služby, které jsou něčím výjimečné. Každý majitel / provozovatel hotelu usiluje stanovit cílovou skupinu a dobře jí porozumět, aby služby hotelu přinesly zákazníkům atmosféru a pocity, které budou opakovaně vyhledávat a doporučovat. Právě v této oblasti pomáháme hotelem se co nejvíce přiblížit široké skupině zákazníků a to rodinám s dětmi.

Protože zákazník si nekupuje jen ubytování ale zážitky a pocity, které přišel sdílet se svou rodinou a přáteli, naše dětská hřiště vám pomohou tuto hlavní myšlenku podpořit. Vytvoříme pro Vás jedinečný projekt hřiště, který dotvoří příjemnou rodinnou atmosféru hotelu.

Vždy se najde kousek místa kde může být vhodně situováné interiérové ​​hřiště nebo dětský koutek, který bude službou navíc a výhodou, která pomůže při rozhodování rodiny vybrat právě váš hotel.

Už žádné nevkusné plastové židle s pohozenýma hračkami někde v koutě s kobercem, zvolte profesionální řešení ideálně navrženého hřiště, které lze využívat celoročně.

Prokázalo se, že hotely i penziony, které se rozhodly pro naše hřiště zvýšili svou návštěvnost i oblíbenost. Rodiny s dětmi mají důvod vybrat právě váš hotel s hřištěm, aby našli správné místo kde se ubytovat s dětmi. Interiérové ​​hřiště se staly samozřejmostí a hlavním tahákem pro návštěvnost rodin s dětmi. Naše hřiště lze designovat nejen barevně a tematicky ale navrhovat v různých velikostech a s atrakcemi, které vás výjimečně odliší od konkurence. Vyzkoušejte výhody našich hřišť:

- vyšší návštěvnost, obsazenost hotelu, penzionu

- vyšší prodej

- opakovaný pobyt díky volbě dětí

- oblíbený výlet dětí, preference rodičů

- pozitivní reference

- odlišnost od konkurence (výbava, atrakce, barevnost, tematické ladění) spokojenost návštěvníků

- reklama zdarma na základě referencí

- doporučení návštěvníky mezi sebou

- dostupné, dlouhodobé řešení s celoročním využitím

- marketingový tahák, který lze vyžívat celoročně a vázat něj kampaně, nabídky a akce

Více informací na 777 957 943 a 776 673 462, nebo info@hriste-herny.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PROHLÉDNĚTE SI JAK VYUŽÍVAJÍ NAŠE INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ OSTATNÍ MAJITELÉ A PROVOZOVATELE.

Řadit podle 
Výrobce  novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt