Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

KDO JSME » O nás

Dodáváme značkové hřiště, které zvyšují prodej, návštěvnost, oblíbenost a vytvářejí konkurenční výhodu majitelům provozů, aby se jejich provoz stal první volbou dětí a rodičů.

Naše interiérové hřiště jsou spolehlivou volbou pro vedení a majitele, kteří pochopili, že mít ve svých prostorách interiérové hřiště je nezbytností k přilákání rodin s dětmi. Realizujeme hřiště, které přinášejí nové obchodní příležitosti, zvyšuje prodejní výsledky i obchodní potenciál.

Kdo jsou naši zákazníci - pro koho realizujeme projekty interiérových hřišť?

1. Majitelé, provozovatelé kavárny, cukrárny, pizzerie, kteří budují úspěšnou a prosperující provoz, jsou rozhodnuti pro rentabilní investici, která jim přinese zvýšený obrat, více zákazníků, opakované návštěvy zákazníků a zákazníci se zdrží déle čímž vzrůstá prodejní příležitost.

2. Majitelé prodejen, obchodů, retailové prodejny a servisy, kterým záleží na vztahu se zákazníkem a vědí, že nerušený nákup rodiče vede vyšším prodejním výsledkům.

3. Majitelé restaurace a fast foodů, kteří chce získat konkurenční výhodu a být první volbou dětí a rodičů, navýšit si obrat ziskovost, dostupným řešením a stát se ve městě oblíbenou provozem.

4. Vedení obchodního centra, které chce konkurenční náskok, aby si rodiny volili je jako první volbu pro trávení volného času, navýšila se dlouhodobě návštěvnost, vzrostla obchodní efektivita přičemž budoval dlouhodobý vztah se zákazníkem a oblíbenost obchodního centra.

5. Majitelé, provozovatelé hotelů a penzionů, kteří hledají dostupné celoroční řešení, které přivedení hostí přímo ke nim, stoupne obsazenost hotelu, penzionu, zvýší se obrat, vytvoří se rodinná atmosféra, která povede k opakovaným návštěvám a vzroste oblíbenost, reference a doporučení na sociálních sítích

5. Majitelé fitness centra, kteří vědí, že dětské hřiště vytvoří prostor pro zvýšení zisku, častější návštěvy rodičů a konkurenční výhodu.

6. Pro majitele, kteří chce dosáhnout, že právě nejširší tržní skupina rodiny - rodiče si vybere jeho fitness centrum.Majitelé zábavního centra, kterým záleží na výdělečném, dostupném řešení, na zvýšení návštěvnosti, nárůst obratu, opakovaných návštěvách a chce obchodní tahák, na který může celoročně vázat marketingové kampaně.

7. Obce, města, občanská sdružení a organizace, kterým záleží na rozvoji, modernizaci města, obce, které hospodárně využívají rozpočet, zkvalitňují životní úroveň obyvatel a způsob trávení volného času mládeže a dětí.

8. Pro obce, města, centra volného času které vytvářejí projekty pro rodiny, aktivní trávení volného času a záleží jim na spokojenosti občanů.

Spolehněte se na naše zkušenosti ověřeného dodavatele. Dodáváme výjimečné hřiště, které přinášejí majitelům obchodní úspěch a vedou zákazníky přímo do jejich provozu.

 

Kvalita a bezpečnost: dodávamé všechny hřiště, ktéré používají jenom kvalitní materiály a nejvyšší výrobní standardy pro dosažení maximální bezpečnosti. Samozřejmost jsou certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Zkušenosti a výroba: zkušenosti, moderní technologie a odborné zpracování vytvářejí ruku v ruce spolehlivé produkty s dlouhou životností. Navíc možnost hřiště později upravovat jak rozšířit či nastavit přináší velkou výhodu pro začínající provoz.

Rentabilita a rychlá návratnost investice: naše hřiště spadají do střední cenové kategorie, ve které každá značka plánuje i nadále setrvat, nakolik vytváří cenovou linii dostupnou pro široké spektrum zákazníků. Navíc umožňuje v daných investičních hladinách zákazníkům využít rychlou  návratnost investice, což má pozitivní dopad na výsledky jejich podnikání. Do cen produktů - dizajnů se už nic nepřipočítává, zobrazené ceny jsou kompletní.

Spolehlivý projekční tým: nabízíme tématické zpracování, 3D projektování a úpravu dětských interiérových hřišť dle požadavků zákazníka. 3D vizualizaci dětského hřiště Vám vytvoříme při koupi hřiště od nás zdarma - pošlete nám půdorys Vašich prostor a požadovaný rozměr, a o zbytek se postaráme my.

Komplexní služby a řešení: zajišťujeme full servis: konzultace, 3D plánování, zaměření, grafické náhledy, dodání a montáž dětských hřišť, následný servis a údržbu.

Přehlednost: všechny informace o naší značce, naší filozofii, o jednotlivých produktech, certifikaci, výhodách a způsobech využití dětských hřišť, současných trendech, přednostech zábavných dětských interiérových hřišť, příručku a další související informace naleznete přímou zde na naší webové stránce.

Reference - Zkušenosti - Poradenství: množství úspěšných fungujících projektů, které vyplnili "díru na trhu" a nabídli rodinám s dětmi vhodné místo k odpočinku a hru. Vybrané reference naleznete v sekci Reference nebo na naší FB stránce.

Certifikovaný montážní tým: náš tým absolvoval potřebné školení k montáži dětských hřišť a jednotlivých prvků, poskytujeme technicky odbornou montáž a zvyšujeme maximální bezpečnost dětských hřišť.