KONTAKTY

HRISTE-HERNY.CZ
REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Praha
tel: +420 777 957 943
info@hriste-herny.cz
Mob: +421 905 671 158
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » DĚTSKÉ TRAMPOLÍNY

Detskě trampolíny / trampolínové centrá

Trampolíny do dětského hřiště

 

Trampolíny jsou atraktivním doplňkem interiérového hřiště. Trampolíny dodáváme v klasických provedeních ale také nabízíme trampolíny s doplňkovými aktivitami jako trampolína + bazén s molitanovými kostkami, do kterého se skáče, trampolíny + basketbalový koš na hru jumping basketbal, se sítí na hru volejbal, adrenalinové trampolíny s překážkovou dráhou (molitanoné překážky, lanový žebříky přes bazén s měkkými pěnami, závěsný kruh na přeskok, lano na spouštění, šplhání, jiné.) a trampolíny pro nejmenší.

 

Zajišťujeme zakázkovou výrobu trampolín: zakázkové rozměry trampolín, zakázková výroba barevných provedení, trampolíny interiérové a outdoorové trampolíny s přestřešení, trampolíny s viacerýmy skákacími plochami, XXL projekty s boční odrazovou plochou a pod.

 


Řadit podle 
Výrobce  
MDc1ZT