KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » DĚTSKÉ TRAMPOLÍNY

Detskě trampolíny / trampolínové centrá

Trampolíny do dětského hřiště

Trampolíny jsou atraktivním doplňkem interiérového hřiště. Trampolíny dodáváme v klasických provedeních ale také nabízíme trampolíny s doplňkovými aktivitami jako trampolína + bazén s molitanovými kostkami, do kterého se skáče, trampolíny + basketbalový koš na hru jumping basketbal, se sítí na hru volejbal, adrenalinové trampolíny s překážkovou dráhou (molitanoné překážky, lanový žebříky přes bazén s měkkými pěnami, závěsný kruh na přeskok, lano na spouštění, šplhání, jiné.) a trampolíny pro nejmenší.

Zajišťujeme zakázkovou výrobu trampolín: zakázkové rozměry trampolín, zakázková výroba barevných provedení, trampolíny interiérové a outdoorové trampolíny s přestřešení, trampolíny s viacerýmy skákacími plochami, XXL projekty s boční odrazovou plochou a pod.


Řadit podle 
Výrobce