KDO JSME
Centrum hřišť světových značek

Dodáváme značkové hřiště, které zvyšují prodej, návštěvnost, oblíbenost a vytvářejí konkurenční výhodu majitelům provozů, aby se jejich provoz stal první volbou dětí a rodičů.

Naše interiérové hřiště jsou spolehlivou volbou pro vedení a majitele, kteří pochopili, že mít ve svých prostorách interiérové hřiště je nezbytností k přilákání rodin s dětmi. Realizujeme hřiště, které přinášejí nové obchodní příležitosti, zvyšuje prodejní výsledky i obchodní potenciál.

Kdo jsou naši zákazníci - pro koho realizujeme projekty interiérových hřišť?

1. Majitelé, provozovatelé kavárny, cukrárny, pizzerie, kteří budují úspěšnou a prosperující provoz, jsou rozhodnuti pro rentabilní investici, která jim přinese zvýšený obrat, více zákazníků, opakované návštěvy zákazníků a zákazníci se zdrží déle čímž vzrůstá prodejní příležitost.

2. Majitelé prodejen, obchodů, retailové prodejny a servisy, kterým záleží na vztahu se zákazníkem a vědí, že nerušený nákup rodiče vede vyšším prodejním výsledkům.

3. Majitelé restaurace a fast foodů, kteří chce získat konkurenční výhodu a být první volbou dětí a rodičů, navýšit si obrat ziskovost, dostupným řešením a stát se ve městě oblíbenou provozem.

4. Vedení obchodního centra, které chce konkurenční náskok, aby si rodiny volili je jako první volbu pro trávení volného času, navýšila se dlouhodobě návštěvnost, vzrostla obchodní efektivita přičemž budoval dlouhodobý vztah se zákazníkem a oblíbenost obchodního centra.

5. Majitelé, provozovatelé hotelů a penzionů, kteří hledají dostupné celoroční řešení, které přivedení hostí přímo ke nim, stoupne obsazenost hotelu, penzionu, zvýší se obrat, vytvoří se rodinná atmosféra, která povede k opakovaným návštěvám a vzroste oblíbenost, reference a doporučení na sociálních sítích

5. Majitelé fitness centra, kteří vědí, že dětské hřiště vytvoří prostor pro zvýšení zisku, častější návštěvy rodičů a konkurenční výhodu.

6. Pro majitele, kteří chce dosáhnout, že právě nejširší tržní skupina rodiny - rodiče si vybere jeho fitness centrum.Majitelé zábavního centra, kterým záleží na výdělečném, dostupném řešení, na zvýšení návštěvnosti, nárůst obratu, opakovaných návštěvách a chce obchodní tahák, na který může celoročně vázat marketingové kampaně.

7. Obce, města, občanská sdružení a organizace, kterým záleží na rozvoji, modernizaci města, obce, které hospodárně využívají rozpočet, zkvalitňují životní úroveň obyvatel a způsob trávení volného času mládeže a dětí.

8. Pro obce, města, centra volného času které vytvářejí projekty pro rodiny, aktivní trávení volného času a záleží jim na spokojenosti občanů.

Spolehněte se na naše zkušenosti ověřeného dodavatele. Dodáváme výjimečné hřiště, které přinášejí majitelům obchodní úspěch a vedou zákazníky přímo do jejich provozu.