KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ

Dětské interiérové hřiště

DĚTSKÉ INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ - DĚTSKÉ HERNY A CENTRA ZNAČKY MICH

Dodáváme kvalitní a bezpečné dětské hřiště - značka MICH EUROPE. Proč si vybrat naše hřiště?

- Možnost výběru provedení dětských hřišť (klasické, tematické a interiérové dětská hřiště na míru)
- Hřiště jsou kvalitní a bezpečné, splňují normy a mají certifikaci TUV, CE, SGS, DIN

- různé cenové úrovně

- různé velikostní provedení nebo zakázková výroba

- dětské motivy a estetický design, barevné provedení

- mnoho možností pro aktivity (skluzavky, tobogany, lezecké stěny, překážky, prolézačky, houpačky, sítě, kuličkové bazény, tunely, trampolíny)

- konstrukce z galvanické oceli, bezpečnostní měkké pěny po celém obvodu, pevné jistící sítě po celém obvodu, stabilní

- životnost a odolnost, minimální údržba

- zajišťujeme poradenství, návrh, plánování, grafický design

- odbornou montáž a profesionální servis

- nabízíme doplňkové zboží pro interiérové hřiště (molitanové sestavy, hrací sestavy, nafukovací atrakce)


Řadit podle 
Výrobce  

Dětská hřiště MICH EUROPE, záruka úspěšného hřiště: EU certifikát značky a certifikát výrobce. Jaké značky je Vaše hřiště? Kdo je výrobce hřiště? Potvrzuje to výrobce certifikátem? Zásadní otázky při projektování úspěšného provozu s dětským hřištěm. V tomto se můžete spolehnout na nás.

Kvalita a bezpečnost: značka MICH ™ spojuje kvalitní materiály a nejvyšší výrobní standardy pro dosažení maximální bezpečnosti. Samozřejmost jsou certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Zkušenosti a výroba: zkušenosti, moderní technologie a odborné zpracování vytvářejí ruku v ruce spolehlivé produkty s dlouhou životností. Navíc možnost hřiště později upravovat jak rozšířit či nastavit přináší velkou výhodu pro začínající provoz.

Rentabilita a dynamická návratnost investice: hřiště spadají do střední cenové kategorie, ve které značka plánuje i nadále setrvat, nakolik vytváří cenovou linii dostupnou pro široké spektrum zákazníků. Navíc umožňuje v daných investičních hladinách zákazníkům využít dynamickou návratnost investice, což má pozitivní dopad na výsledky jejich podnikání. Důležité: ceny jsou kompletní a zahrnují kromě montáže a dopravy v rámci ČR a SR všechny komponenty. Do cen se už nic nepřipočítává, zobrazené ceny jsou kompletní. K tomu všemu nabízíme cenově úspornou montáž, která nepřekračuje nikdy pětinu hodnoty samotného hřiště.

Spolehlivý projekční tým: nabízíme tématické zpracování, 3D projektování a úpravu dětských interiérových hřišť dle požadavků zákazníka. 3D vizualizaci dětského hřiště Vám vytvoříme při koupi hřiště od nás zdarma - pošlete nám půdorys Vašich prostor a požadovaný rozměr, a o zbytek se postaráme my.

Komplexní služby a řešení: zajišťujeme full servis: konzultace, 3D plánování, zaměření, grafické náhledy, dodání a montáž dětských hřišť, následný servis a údržbu.

Přehlednost: všechny informace o naší značce, naší filozofii, o jednotlivých produktech, certifikaci, výhodách a způsobech využití dětských hřišť, současných trendech, přednostech zábavných dětských interiérových hřišť, příručku a další související informace naleznete přímou zde na naší webové stránce, nebo na www.detskeherne.cz. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

Reference - Zkušenosti - Poradenství: množství úspěšných fungujících projektů hřišť značky MICH, které vyplnili "díru na trhu" a nabídli rodinám s dětmi vhodné místo k odpočinku a hru. Vybrané reference naleznete v sekci Reference nebo na naší FB stránce.

Certifikovaný montážní tým: náš tým absolvoval potřebné školení k montáži dětských hřišť a jednotlivých prvků, poskytujeme technicky odbornou montáž a zvyšujeme maximální bezpečnost dětských hřišť.