KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » Hřiště - motiv na zakázku

Dětská hřiště na zakázku

ZNAČKA DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ BUDUJE KVALITU PROJEKTU

Naše společnost je hlavním dodavatelem interiérových hřišť - vnitřních dětských hřišť pro provozovatele dětských kavárencukrárendětských heren a jiných provozů zaměřených na poskytování služeb pro rodiny s dětmi.

Již téměř 5let působíme na ČR a SR trhudodáváme značkové dětská hřiště s certifikací výrobce a značky MICHNaše hřiště jsoucharakteristické střední cenovou kategoriivýraznou kvalitou konkurenceschopnou hřištím nejvyšších cenových linii adynamickou návratností investiceHřištěkteré oslovují nejširší spektrum zákazníkům díky kvalitě a rentabilní investici o čemžsvědčí množství úspěšných projektů v sekci reference.

Poskytujeme širokou škálu souvisejících služeb - od 3D design dětských hřišťpřes konzultace a plánování posamotnou zakázkovou výrobu a dodávku dětských hřišťjejich servisúdržbu a dodávky náhradních dílů.


 

Řadit podle 
Výrobce  
HLAVNÍ VÝHODY:

Dětská hřiště MICH EUROPE, záruka úspěšného hřiště: EU certifikát značky a certifikát výrobce.Jaké značky je Vaše hřiště? Kdo je výrobce hřiště? Potvrzuje to výrobce certifikátem? Zásadní otázky při projektování úspěšného provozu s dětským hřištěm. V tomto se můžete spolehnout na nás.

Kvalita a bezpečnost: značka MICH ™ spojuje kvalitní materiály a nejvyšší výrobní standardy pro dosažení maximální bezpečnosti. Samozřejmost jsou certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Zkušenosti a výroba: zkušenosti, moderní technologie a odborné zpracování vytvářejí ruku v ruce spolehlivé produkty s dlouhou životností. Navíc možnost hřiště později upravovat jak rozšířit či nastavit přináší velkou výhodu pro začínající provoz.

Rentabilita a dynamická návratnost investice: hřiště spadají do střední cenové kategorie, ve které značka plánuje i nadále setrvat, nakolik vytváří cenovou linii dostupnou pro široké spektrum zákazníků.Navíc umožňuje v daných investičních hladinách zákazníkům využít dynamickou návratnost investice, což má pozitivní dopad na výsledky jejich podnikání. Důležité: ceny jsou kompletní a zahrnují kromě montáže a dopravy v rámci ČR a SR všechny komponenty. Do cen se už nic nepřipočítává, zobrazené ceny jsou kompletní. K tomu všemu nabízíme cenově úspornou montáž, která nepřekračuje nikdy pětinu hodnoty samotného hřiště.

Spolehlivý projekční tým: nabízíme tématické zpracování, 3D projektování a úpravu dětských interiérových hřišť dle požadavků zákazníka. 3D vizualizaci dětského hřiště Vám vytvoříme při koupi hřiště od nás zdarma - pošlete nám půdorys Vašich prostor a požadovaný rozměr, a o zbytek se postaráme my.

Komplexní služby a řešení: zajišťujeme full servis: konzultace, 3D plánování, zaměření, grafické náhledy, dodání a montáž dětských hřišť, následný servis a údržbu.

Přehlednost: všechny informace o naší značce, naší filozofii, o jednotlivých produktech, certifikaci, výhodách a způsobech využití dětských hřišť, současných trendech, přednostech zábavných dětských interiérových hřišť, příručku a další související informace naleznete přímou zde na naší webové stránce. V případě dalších dotazů nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Reference - Zkušenosti - Poradenství: množství úspěšných fungujících projektů hřišť značky MICH, které vyplnili "díru na trhu" a nabídli rodinám s dětmi vhodné místo k odpočinku a hru. Vybrané reference naleznete v sekci Reference nebo na naší FB stránce.

Certifikovaný montážní tým: náš tým absolvoval potřebné školení k montáži dětských hřišť a jednotlivých prvků, poskytujeme technicky odbornou montáž a zvyšujeme maximální bezpečnost dětských hřišť.