KDO JSME » Design hřiště a 3D projekty
UCELENÝ DESIGN HŘIŠTĚ a 3D PROJEKTOVÁNÍ

ZAKÁZKOVÁ ÚPRAVA DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ

Projekty interiérů včetně interiérových dětských hřišť a dětských heren se zhotovují v jednotném uceleném designu - tak, aby si zákazník / uživatel jedinečnost prostor zapamatoval a měl chuť se vrátit zpět. Projektování designu hřiště a jeho barevnost splňující očekávání zákazníka tak aby projekt hřiště ladil s motivem a designem celého provozu.

Dětská hřiště jsou vyráběny dle požadavků zákazníka v požadovaném designu (barevnost, motiv, maskot, tematika, doplňky, hrací prvky, potisk), tak, aby přesně zapadly do prostoru, čili všechny komponenty ladí spolu barevně i designově - pásky, pěny, sítě , plasty, jednotlivé komponenty jsou všechny sladěny tak, jak je přesně na vizualizaci.

Průběh 3D designování a projektování hřiště:

1. zadání základních parametrů prostoru a vyčlenění části pro dětské hřiště

2. zadání požadavků na základní a doplňkové hrací prvky

3. zadání preferencí barevnost, motiv, maskot

4. zadání požadavků na tematiku hřiště / džungle, safari, vesmír, vodní svět, dětské městečko a pod. /

5. zhotovení 3D designu a odeslání zákazníkovi

6. doladění designu hřiště podle zákazníkových požadavků na úpravu

7. finalizace projektu a jeho následné odsouhlasení

Hřiště dodáváme ve výbavě vyobrazené na vizualizaci. Hřiště je dodáno včetně všech zobrazených prvků, hraček, bezpečnostních pěn, sítí až po kuličky v bazénku. Zakázkové projekty si žádejte na info@hriste-herny.cz více informací

Zkušenosti už téměř 150 zrealizovaných projektů reference, kde najdete 3D náhledy na hřiště a finální realizace, garance dodaného hřiště s 3D projektem.

3D dizajny hrist