KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm Interiérové dětské hřiště je rychle... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

» Vytvoření vizualizace
Vytvoření 3D vizualizace

3D VIZUALIZACE PROJEKTŮ DĚTSKÝCH INTERIÉROVÝCH DĚTSKÝCH HŘIŠŤ

Pro naše zákazníky připravujeme profesionální 3D vizualizaci interiérových dětských hřišť a dětských koutků. Model dětského hřiště ať už standardní nebo zakázkový je zpracován v přehledných grafických náhledech, podle kterých může zákazník určovat další úpravy, tak aby se hřiště plně přizpůsobilo jeho požadavkům, potřebám a také prostoru. Prostřednictvím 3D vizualizací dětského hřiště si může zákazník snadněji představit a rozhodnout o rozložení hracích prvcích, barevném provedení a celkovém vzhledu jeho projektu vnitřního dětského hřiště.

Vzorové projekty: Příklady zakázkových hřišť

Pro zhotovení zakázkových 3D vizualizaci projektu interiérového hřiště nebo dětského koutku jsou potřebné následující informace:

- půdorys nebo výkres prostor kde bude interiérové dětské hřiště umístěné (formát. pdf,. jpg,. dwg,. png,. xls,. doc, zip, rar)

- určení umístění, ve které části bude hřiště umístěno

- velikost dětského hřiště a výška stropu

- upřesnit zda jsou v prostoru překážky (schody, šikmá podlaha, výklenky, trámy a pod.), které je třeba při zhotovení náhledu hřiště zohlednit

- který zeď je nosný, jak má být hřiště orientované, kde má být vstup do hřiště

- zda je v prostoru něco co nesmí být blokováno (např. bezpečnostní dveře, přístup k ventilům a pod.)

- barevnost, motiv, hrací prvky, počet pater, tvar nebo jiné požadavky

V případě, že máte otázky ohledně zhotovení 3D vizualizace Vašeho projektu interiérového dětského hřiště kontaktujte nás e-mailem info@hriste-herny.cz nebo telefonicky 777 957 943 a 776 673 462.