KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

» Výhoda značky MICH
ZNAČKA MICH, ZÁRUKA DODÁNÍ KVALITNÍHO HŘIŠTĚ NA KOMERČNÍ VYUŽITÍ

CERTIFIKOVANÁ ZNAČKA HŘIŠŤ NA KOMERČNÍ VYUŽITÍ

Jsme výhradním obchodním zastoupením značky MICH

Smlouva o výhradním zastoupení značky MICH od výrobce MICH Playgrounds Co. Ltd. nám garantuje výhradní, certifikovaný prodej, montáž a servis hřišť na území ČR a SR.

100% záruka dodání zboží

U nás najdete garanci dodání v souladu s odsouhlasenou vizualizací. Navíc, jako jediný Vám dokážeme poskytovat aktuální informace o průběhu výroby a fotodokumentaci, přímo ve výrobě evropský management dohlíží na výrobní postupy a dodané hřiště jsou produkovány dle nejvyšších kritérií EU v oblasti kvalty a bezpečnosti.

Ověřený dodavatel

Téměř 100 realizovaných projektů a zveřejněných referencí, možnost navštívení námi realizovaných projektů, návštěva naší kanceláře a skladu svědčí o našem ověření na trhu a spolehlivé realizaci projektů. Od navržení vizualizace, přes výrobu, dodání, montáž a servis realizujeme očekávání našich zákazníků a spolehlivé otevření komerčních provozů hřišť. Každé naše hřiště splňuje požadavky kontroly ale i následné kontroly souvislosti s bezpečností, hygienou, požárními opatřeními zda SOI nebo ČOI z hlediska EU certifikací a norem.

Při výběru dodavatele si ověřte:

- zda je dodavatel autorizovaný zástupce značky a výrobce hřišť (smlouva o obchodním zastoupení a montáži)

- obchodní jméno společnosti, pod kterým dodavatel figuruje zda je uvedeno smluvně

- profesionalitu dodavatele: realizované projekty, webová stránka, FB profil

- certifikace k dodávaným hřištím s uvedením značky a výrobce

- specifikace materiálů, kvalita, správu testovacího evropského laboratoře, s označením výrobce hřiště a značky dokladující nezávadnost materiálů (všímejte si detaily např. barva použité oceli - nezpracovaná ocel a konstrukce z ní je černá)

- reference, realizované projekty, fungující provozy

- zda vizualizace odpovídá zrealizování projektu

- což zahrnuje cenová nabídka, jak je hřiště vybaveno, zda je konstrukce prázdná nebo vyplněna řádně hracími prvky, prolézačkami, hračkami tak, aby si hřiště dlouhodobě udrželo návštěvnost

- montáž reference

detsky koutek