Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

11. 06. 2018

Tipy a triky pro dětské hřiště

TIPY A TRIKY PRO PROVOZ DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ

Spokojení zákazníci = vysoká návštěvnost dětského hřiště = Váš maximální zisk z prodeje

 

Popularita interiérových dětských hřišť stále roste. Přestože se dětská hřiště těší své popularitě a návštěvnosti, stále existuje mnoho nových možností jak nabídnout zákazníkům více a těšit se zvýšené návštěvnosti a výborným prodejním výsledkům.

 

Chcete znát typy a triky, kterými si zajistíte spokojených zákazníků, kteří budou pravidelně navštěvovat Váš provoz s dětským hřištěm? Víte co a jak nabídnout abyste získali nové návštěvníky dětského hřiště? Tušíte jak zaujmout stálé zákazníky dětského hřiště a motivovat je k další návštěvě? Znáte způsoby jak v dětském hřišti zajistit spokojenost zákazníků? Chcete vědět jak dětské hřiště oživit? Víte co zaručí dlouhodobý úspěch Vašeho dětského hřiště či kavárny s dětských hřištěm? Pokud Vás zaujala leckterá z uvedených otázek, v následujícím odstavci najdete všechny odpovědi. Přečtěte si osvědčené tipy jak nabídnout zákazníkům dětského hřiště výhody, které zaručeně zvýší návštěvnost dětského hřiště a Váš profit.

 

Výhody a akce, které nezůstanou bez povšimnutí:

 • Family days (zvýhodněný rodinný vstup do dětského hřiště resp. kavárny s dětským hřištěm pro 2 rodiče + dítě, 2 rodiče + 2 děti, 1 rodič + 2,3 děti, nebo výhodné rodinné menu nápoje s dezerty atd.)
 • Dětské oslavy: umožněte ve Vašem dětském hřišti dětské narozeninové oslavy, dětské party a podobné společenské události.
 • 2 za cenu 1: nabídněte ve vybraných dnech nebo v méně frekventovaných časech "happy hour" zvýhodněný / akciový vstup do dětského hřiště, kdy např. 2 děti mají vstup za cenu 1, přes pracovní týden levnější vstup a jiné.
 • Vstupové permanentky: vstupové permanentky do dětského hřiště 10 vstupové, 15 vstupové, 20 vstupové
 • Výhodné skupinové vstupy do dětského hřiště
 • Speciální dny v kavárně s dětským hřištěm pro všechny návštěvníky: organizujte Mikulášské dětské party, Mezinárodní den dětí, konec školního roku, začátek prázdnin, konec prázdnin, Halloween party, Vánoční besídky a pod.
 • Čaj zdarma, nabídněte dětem, rodičům nebo oběma ke vstupu do dětského hřiště čaj nebo jiný nápoj v ceně vstupu resp. zdarma.
 • Moučník dne / dezert zdarma, každý si rád zamlsá, proto nabídněte v ceně vstupu do dětského hřiště moučník nebo jiný dezert dle vlastního uvážení
 • Malování na obličej, ve vybraných dnech přilákejte malé zákazníky do dětského hřiště s možností dát si namalovat na obličej motiv svého oblíbeného zvířátka, hrdinu, pohádkové postavy nebo strašidla.
 • Tvůrčí dílna při návštěvě dětského hřiště, umožněte dětem se projevit např. nakreslit nejhezčí výkres, proč se jim v dětském hřišti líbí. Případně si můžete vymyslet jinou tvůrčí činnost, kvůli které se děti budou těšit do dětského hřiště.
 • Nabídněte v dětském hřišti ve vybrané dny zpívání anglických písniček, angličtinu pro nejmenší nebo službu babysitting zabezpečenou odpovědným, odborným zaměstnancem, brigádníkem.
 • Využijte kostýmy a udělejte den s pohádkovými postavičkami nebo vytvořte si vlastní kostým / maskota dětského hřiště.
 • Ve vybrané speciální dny přitáhněte malé návštěvníky dětského hřiště vystoupením šaška nebo kouzelníkem.
 • Zprostředkovávejte vystoupení šaška, kouzelníka nebo balónovou výzdobu na dětské oslavy ve Vaší kavárně s dětským hřištěm.
 • Rozšiřte svůj sortiment a prodávejte v kavárně s dětským hřištěm například heliové balónky, zdravé dezerty, domácí koláče nebo cukrovou vatu a pod.