Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

11. 06. 2018

Provozování podniku s dětským hřištěm

ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ S DĚTSKÝM HŘIŠTĚM

Když je práce koníčkem

Jako matka na mateřské dovolené jsem váhavě začala podnikat s interiérovým hřištěm, dnes je mé hřiště nejnavštěvovanější provozem ve městě.

- Jarmila Kuricová -

 

Provozování podniku s dětským hřištěm nebo zábavným centrem není vždy jen o práci ale také o s tím spojené zábavě. Provozovatel bude denně ponořen do zábavné a šťastné atmosféry vyplývající ze hry dětí. Spokojenost a zájem majitele usnadňuje provoz udržovat v příjemné, veselé a zábavné atmosféře. Spokojenost přináší radost dětem a vytváří krásné vzpomínky na hru s vrstevníky, oslavu narozením nebo jiné veselé vzpomínky na hru. Z tohoto důvodu jsou provozy s útulnou a zábavnou atmosférou stále navštěvované a ve výhodě vůči konkurenci.

Centrum zábavy a interiérové ​​dětské hřiště je také způsob jak vylepšit komunitu, zajistit dětem bezpečné místo na hru a dopřát rodinám přátelské prostředí pro setkání.

Často se říká, že člověk nemůže mít najednou obojí, ale v tomto případě je možné sloučit práci (podnikání) se zábavou. Stejně tento druh práce umožňuje jednotlivcům naplnit cíle profesní a finanční.

 

Dosáhněte dlouhodobé výnosy!

Po počáteční fázi zařizování a spouštění zábavního centra potřebujete reklamu, která Vás zviditelní. Udržujte potenciální zákazníky informované o Vašem provozu a její nabídce, přičemž používejte různé dostupné formy reklamy, placené i neplacené, tiskové i internetové. Když se v provozu vytvoří pravidelná zákaznická návštěvnost, reklama Vašeho provozu se bude dále šířit i referencí - slovem od zákazníka k dalšímu zákazníkovi. Stálá návštěvnost Vám zajistí pravidelný příjem a možnost věnovat více pozornosti zase dalším vylepšením, které povedou k růstu a větším výnosem.

 

Vytvoření času pro rodinu.

Jakmile vaše firma dosáhne stabilní pokrok, budete mít více času na vaši rodinu. Nebudete se muset obávat o snížení příjmu na úkor trávení času s rodinou a kvality rodinného života. Bylo prokázáno, že ti, kteří mají dobrou rovnováhu práce a času stráveného s rodinou jsou schopni dosahovat výborné pracovní výsledky.

 

Váš obchodní potenciál je neomezený!

Můžete snadno dosáhnout finanční svobody jako v malém podnikání s dětským interiérovým hřištěm tak i ve velko-podnikání. Pokud jste ambiciózní typ osobnosti, můžete tento koncept adaptovat na střední podnikání nebo velkou společnost s vlastní sítí dětských interiérových hřišť a komplexních center zábavy. V odvětví interiérových hřišť nejsou omezení a každý si může vytvořit vlastní model podnikání úměrný ke svým ambicím. Pokud jste vždy toužili po vlastním podnikání, můžete se naplno a kreativní projevit.