05. 01. 2023

Podnikání s hřištěm

Stručný průvodce podnikání s dětským interiérovým hřištěm

 

Rychle rostoucí trh a obrovský potenciál ve vnitřním / interiérovém hřišti láká mnoho podnikatelů, ale třeba čelit i několika úkolům, správným rozhodnutím a postupem: plánování, projektování, návratnost investice, výběr zařízení, výběr místa, proces zařízení provozu, instalace zábavního zařízení, marketing, otevření, každodenní provoz. Podnikání s vnitřním zábavných hřištěm vyžaduje dostatek motivace a odhodlání majitele uspět v tomto oboru podnikání.

Následující informace jsme získali z denního provozu vnitřního dětského hřiště a ze zkušeností dalších majitelů za posledních 5 let. Jejich úkolem je, aby pomohli novým majitelům interiérového hřiště ušetřit čas a peníze, vyvarovat se chybí a celkově začít jednodušší.
Snažíme se zveřejňovat co nejvíce nových příspěvků a poznatků tak, aby naši zákazníci mohli z informací profitovat a zvyšovat úroveň svého podnikání. Zároveň jsme otevřeni novým příspěvkem a vždy jsme rádi pokud se chce zákazník podělit o své zkušenosti.

Jak začít podnikat s interiérovým hřištěm nebo vnitřním zábavním centrem?


Přemýšlíte o spuštění vlastního provozu vnitřního dětského hřiště nebo zábavního centra? Celkový proces se dá rozložit do jednotlivých kroků a je jednodušší než můžete očekávat. Naše společnost připravila stručné informace o jednotlivých krocích pro zájemce o podnikání v této oblasti:


1. Průzkum trhu
Shromážděte základní informace průzkumem trhu.Zistite základní údaje o místním trhu kde bude svou činnost vykonávat. Vypočítejte výšku investice potřebné k realizaci Vašeho projektu a výši očekávaných příjmů tak abyste mohli spolehlivě určit návratnost investice a následný zisk. Zjistěte ceny interiérových hřišť a zábavních zařízení >>
Velmi nápomocné je vypracování si obchodního plánu, který Vám pomůže určit Vaše obchodní cíle a určit ukazatele rentability.


2. Vyberte vhodnou lokalitu
Podle kritérií vyberte správné místo Vašeho provozu, které podpoří její vysokou návštěvnost.


3. Navrhněte si hřiště
Určitě, vymezte si prostor kde ve Vašem provozu bude hřiště umístěno. Určitě jak velké má být hřiště - montovaná konstrukce, jaké herní komponenty a prvky má hlavní konstrukce zahrnovat, kolik místa je třeba vymezit pro volnou hru dětí, zda chcete vytvořit hrací zónu pro menší děti, zda chcete přidat další atrakce a hry. Pokud Vám nevyhovuje žádný s stávajících modelů >>, připravíme Vám hřiště na míru - zakázkový model dle specifikace. Dejte nám vědět jaké hřiště a vybavení ladí s Vaším projektem. Interiérové ​​hřiště dodáváme v různých barvách, motivech, velikostech, počtu pater, hracími komponenty a doplňky.


4. Objednání a výroba
Pokud se rozhodnete pro vnitřní hřiště a zábavní atrakce od naší společnosti k oficiální objednávce dochází při podepsání objednávkové smlouvy s přesnou specifikací zboží. Každá zakázka je zadána do výroby až po obdržení zálohové platby. Zálohová platba se realizuje na základě řádně vystavené zálohové faktury a následně daňového dokladu o přijetí zálohy.


5. Příprava provozu
Pokud bude Vaše hřiště ve výrobě mate dostatek času na přichystání a dokončení provozu. Když bude hřiště připraveno na převoz na provoz budeme Vás předem včas informovat. Následně hřiště a související objednané zboží přivezeme v předem stanoveném termínu.


6. Dodání zboží
Při dodání zboží Vám podle soupisky zboží vyskladnit nebo přivezeme na provoz. Dodací list obsahuje všechny části a komponenty hřiště a položkově dodáván, zakoupené zboží. Zákazník se stává úplným majitelem zboží až po jeho úplném zakoupení t.j. vyplacení. Zboží je dodáváno v demontu.


7. Instalace
Instalace hřiště představuje stejně důležitou část jako zakoupení kvalitního hřiště. Naše společnost zaručuje kvalitní a profesionální montáž kvalifikovanými a zkušenými techniky. Montáž realizuji následně po dodání hřiště. Nebo dle dohody se zákazníky v jemu vyhovujícím termínu. Délka montážních prací závisí na velikosti a náročnosti modelu. Poskytujeme nejen kvalitní montáž se zárukou bezpečnosti ale i montáž s důrazem na estetiku.


8. Slavnostní otevření
Po slavnostním otevření vnitřního zábavního hřiště naše společnost poskytuje po-prodejní servis v rámci záruční smlouvy, nabízí zlevněné a akční nabídky na vybraný sortiment a bezplatné nápady a vylepšení rodinně-zábavných provozů, které aktualizujeme na našich webových stránkách.