Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

11. 06. 2018

Podnikání s dětským vnitřním hřištěm

Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla uskutečnit můj projekt s interiérovým hřištěm, úspěch mého hřiště je nad moje očekávání!

- Petra Žácka -

 

Interiérové ​​dětské hřiště je rychle rozrůstající se podnikatelský trend a obchodní koncept, protože reaguje na požadavky dětského trhu a potřeb rodiny. S vývojem ekonomiky a růstem populace střední třídy, roste poptávka na trhu služeb určených pro děti a rodiny.

 

Tímto vznikají obrovské tržní příležitosti pro vnitřní hřiště a centra zábavy. Ačkoli nejsou dostupné žádné oficiální statistiky počtu interiérových hřišť v Evropských zemích, tržní odborníci předpokládají, že koncem roku 2014 bylo ve střední Evropě více než 1000 center zábavy a kolem 3000 menších interiérových hřišť. Tento trend lze sledovat i na lokálním trhu. V současnosti v každém nákupním centru funguje dětské interiérové ​​hřiště, v městech vznikají samostatné provozy s dětským hřištěm a stále roste počet kaváren s dětskými koutky, které v budoucnu plánují rozšiřování provozu.

 

Podnikatelé působící v oblasti family friendly provozů (family friendly kavárny, family friendly ubytovací zařízení, wellness, aquaparky, centra zábavy a herny) se mohou těšit úspěšnému a výnosnému podnikání, zvláště v rozvíjejících se ekonomikách jako například Český trh protože:

 

  • Rodiče oceňují výhody dětského hřiště

Rodiče si uvědomují výhody fyzické aktivity dětí a jejího vlivu na dobrý tělesný a zdravotní vývoj dětí. Děti zároveň rozvíjejí své sociální schopnosti při styku s novými kamarády, rozvíjí se jejich komunikace i sebedůvěra. Zároveň si rodiče mohou být jisti, že jejich děti si hrají v bezpečném a kulturním prostředí.

 

  • Rodiny chtějí trávit čas společně

Vzhledem ke zvýšené potřebě zákazníků a s tím související nárůst služeb v oblasti trávení volného času, interiérové ​​centra zábavy nabízejí ideální řešení pro rodiny. Rodiny vyhledávají místa, kde mohou společně trávit čas. Rodiče jsou ochotni utratit za služby pro rodiny a služby zaměřené pro děti. Interiérové ​​hřiště nebo velké vnitřní centra zábavy nabízejí mnoho atraktivních činností, vzrušujících her a nových hracích prvků, čímž lákají rodiny s dětmi k návštěvě.

 

  • Osvědčený obchodní model

Dětské vnitřní hřiště nebo centrum zábavy se osvědčilo již v západních zemích a osvědčuje se i ve střední Evropě jako spolehlivý obchodní model. Zákazníci je stále více vyhledávají a zvykají si na pravidelné návštěvy interiérových center zábavy. Vnitřní centra zábavy a interiérové ​​dětská hřiště umožňují příjemné posezení, aktivně strávený čas s dětmi, uspořádání dětských oslav nebo využití jiných spojených služeb, které každá provoz nabízí.

 

  • Prší, je zima nebo příliš horko venku?

Vnitřní dětské hřiště a centrum zábavy je správným řešením. Během ošklivých dní, ať dešťů, během mrazů nebo přílišných veder mohou děti trávit den v příjemném prostředí dětského vnitřního hřiště. Během každého ročního období je důvod proč zákazníci navštěvují interiérové ​​centra zábavy.

 

  • Vytvořte velký obchodní koncept

Pokud plánujete podnikání ve velkém, vnitřní hřiště přinášejí atraktivní příležitost. K dispozici je nepřesycený trh, ve kterém roste poptávka po bezpečných a hygienických zábavních centrech. Vytvořte si svou síť provozů s dětským hřištěm a prosperujte z jejich vysoké návštěvnosti. Na Slovenském i Českém trhu je nedostatek služeb a příležitostí pro zábavu rodin, proto má obchodní koncept obchodní sítě interiérových hřišť nebo center zábavy velký potenciál.

 

  • Vždy je možnost ještě více zvýšit návštěvnost

Výhodou produktů je, že se stále snažíme o inovaci a modernizaci dle požadavků a trendů na trhu. Stále představujeme novinky a umožňujeme modernizaci vnitřních hřišť a center zábavy tak, aby si každý majitel udržel svůj provoz vzrušující a zajímavou pro nové i pravidelných zákazníků.