23. 01. 2023

Podnikání s dětským vnitřním hřištěm

Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla uskutečnit můj projekt s interiérovým hřištěm, úspěch mého hřiště je nad moje očekávání!

- Petra Žácka -

 

Interiérové ​​dětské hřiště je rychle rozrůstající se podnikatelský trend a obchodní koncept, protože reaguje na požadavky dětského trhu a potřeb rodiny. S vývojem ekonomiky a růstem populace střední třídy, roste poptávka na trhu služeb určených pro děti a rodiny.

 

Tímto vznikají obrovské tržní příležitosti pro vnitřní hřiště a centra zábavy. Ačkoli nejsou dostupné žádné oficiální statistiky počtu interiérových hřišť v Evropských zemích, tržní odborníci předpokládají, že koncem roku 2014 bylo ve střední Evropě více než 1000 center zábavy a kolem 3000 menších interiérových hřišť. Tento trend lze sledovat i na lokálním trhu. V současnosti v každém nákupním centru funguje dětské interiérové ​​hřiště, v městech vznikají samostatné provozy s dětským hřištěm a stále roste počet kaváren s dětskými koutky, které v budoucnu plánují rozšiřování provozu.

 

Podnikatelé působící v oblasti family friendly provozů (family friendly kavárny, family friendly ubytovací zařízení, wellness, aquaparky, centra zábavy a herny) se mohou těšit úspěšnému a výnosnému podnikání, zvláště v rozvíjejících se ekonomikách jako například Český trh protože:

 

  • Rodiče oceňují výhody dětského hřiště

Rodiče si uvědomují výhody fyzické aktivity dětí a jejího vlivu na dobrý tělesný a zdravotní vývoj dětí. Děti zároveň rozvíjejí své sociální schopnosti při styku s novými kamarády, rozvíjí se jejich komunikace i sebedůvěra. Zároveň si rodiče mohou být jisti, že jejich děti si hrají v bezpečném a kulturním prostředí.

 

  • Rodiny chtějí trávit čas společně

Vzhledem ke zvýšené potřebě zákazníků a s tím související nárůst služeb v oblasti trávení volného času, interiérové ​​centra zábavy nabízejí ideální řešení pro rodiny. Rodiny vyhledávají místa, kde mohou společně trávit čas. Rodiče jsou ochotni utratit za služby pro rodiny a služby zaměřené pro děti. Interiérové ​​hřiště nebo velké vnitřní centra zábavy nabízejí mnoho atraktivních činností, vzrušujících her a nových hracích prvků, čímž lákají rodiny s dětmi k návštěvě.

 

  • Osvědčený obchodní model

Dětské vnitřní hřiště nebo centrum zábavy se osvědčilo již v západních zemích a osvědčuje se i ve střední Evropě jako spolehlivý obchodní model. Zákazníci je stále více vyhledávají a zvykají si na pravidelné návštěvy interiérových center zábavy. Vnitřní centra zábavy a interiérové ​​dětská hřiště umožňují příjemné posezení, aktivně strávený čas s dětmi, uspořádání dětských oslav nebo využití jiných spojených služeb, které každá provoz nabízí.

 

  • Prší, je zima nebo příliš horko venku?

Vnitřní dětské hřiště a centrum zábavy je správným řešením. Během ošklivých dní, ať dešťů, během mrazů nebo přílišných veder mohou děti trávit den v příjemném prostředí dětského vnitřního hřiště. Během každého ročního období je důvod proč zákazníci navštěvují interiérové ​​centra zábavy.

 

  • Vytvořte velký obchodní koncept

Pokud plánujete podnikání ve velkém, vnitřní hřiště přinášejí atraktivní příležitost. K dispozici je nepřesycený trh, ve kterém roste poptávka po bezpečných a hygienických zábavních centrech. Vytvořte si svou síť provozů s dětským hřištěm a prosperujte z jejich vysoké návštěvnosti. Na Slovenském i Českém trhu je nedostatek služeb a příležitostí pro zábavu rodin, proto má obchodní koncept obchodní sítě interiérových hřišť nebo center zábavy velký potenciál.

 

  • Vždy je možnost ještě více zvýšit návštěvnost

Výhodou produktů je, že se stále snažíme o inovaci a modernizaci dle požadavků a trendů na trhu. Stále představujeme novinky a umožňujeme modernizaci vnitřních hřišť a center zábavy tak, aby si každý majitel udržel svůj provoz vzrušující a zajímavou pro nové i pravidelných zákazníků.