Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

10. 06. 2018

Jak začít kavárnu s vlastním dětským hřištěm?

Nabízíme Vám zdarma praktické kroky jak začít a rozjet vlastní family friendly kavárnu

 

 

  • Vyberte si vhodnou lokalitu pro umístění své kavárny s interiérovým hřištěm např. kde žije mnoho rodin s dětmi, místo kde bude snadný přístup ať už autem nebo pěšky, možnost parkování - parkoviště, možnost letní terasy během slunečných dnů nebo jiné výhody ve prospěch návštěvníků.

 

  • Vyberte si vhodné prostory. Při výběru prostor provozu dětského hřiště s kavárnou důkladně zhodnoťte zda splňuje všechny vaše kritéria, které jste si určili v bodě č. 1 a č. 2. Prostory pro interiérové ​​hřiště by měly lokalitou, plochou / velikostí a vybavením vyhovovat účelu.

 

  • Naplánujte si a časově si rozvrhněte nákup a montáž interiérového hřiště, vybavení kavárny, potřebu zásob, wi-fi připojení pro zákazníky, zda budete připravovat jídla nebo prodávat doplňkové sortiment. Vyžádejte ceníkový katalog.

 

  • Rozhodněte se zda zaměstnáte personál nebo budete ve vaší kavárně pracovat vy nebo vaši příbuzní.

 

  • Zvolte odpovědného vedoucího a provozovatele, který bude sledovat a řídit chod a profit celé provozu.

 

  • Vytvořte si ceník nabízených služeb a zboží. Stanovte si výšku vstupného pro dítě / 1hod., případně si vytvořte vstupové nabídky pro rodiny s více dětmi.

 

  • Přehodnoťte potřebu pojištění v případě škod a které Vás bude chránit v případě neočekávaného úrazu. Zveřejněte upozornění ohledně odpovědnosti za vzniklé škody a vstupu na vlastní riziko, jiné práva a povinnosti.

 

  • Udělejte si webovou stránku. Zveřejněte fotky dětského hřiště a kavárny, uveďte lokalitu vašeho provozu, pro zákazníky z okolních měst či obcí jednoduchou mapku aby Vás snadno našli. Vytvořte profil na facebooku, zašlete link svým přátelům a pozvěte je na slavnostní otevření.

 

  • Zviditelněte se prostřednictvím reklamy jako např. letáky, plakáty, plošná reklama v místních inzertních novinách, reklama na internetu, reklamní bannery nebo billboardy.

 

  • Propagujte a nabídněte svým zákazníkům možnost pořádání dětských párty a narozeninových oslav.