KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm Interiérové dětské hřiště je rychle... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » Hřiště - motiv safari

Dětské Hřiště - motiv safari

Tematicky laděné i klasické, barevné modely dětských interiérových hřišť / koutků upravíme podle velikosti prostorů a představ našich zákazníků. Dodáváme interiérové ​​dětská hřiště pro majitele / provozovatele a majitele restaurací, obchodů, kaváren, heren, fitness center a hotelů / penzionů, na základě zadání velikosti, hracího vybavení, barevného ladění, umístění názvu hřiště, maskota či jiných požadavků.

WWW.HRISTE-HERNY.CZ: MODERNÍ A SPOLEHLIVÉ INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ, KTERÉ LÁKAJÍ RODINY S DĚTMI

Dodáme Vám již od 2 týdnů dětské interiérové ​​hřiště v klasicky veselých barevných provedeních a barevných kombinacích, taktéž tematicky laděné dětské interiérové ​​hřiště. Můžete si vybrat z několika motivů nebo si navrhnout vlastní motiv interiérového hřiště jako např. hřiště s motivem galaxy, zoo, zvířátek, vesmírná stanice, loď, mořský svět, pohádkový svět, pevnost, džungle, safari, pirátská loď, dům v koruně stromu, dětské městečko či jiný námět hřiště podle Vaší fantazie - hlavně tak, aby zapadalo do celkového konceptu Vaší provozovny. Navrhneme pro Vás dětské interiérové ​​hřiště na míru, které bude dělat reklamu vaší provozovně, výrazně Vás odliší od konkurence, přiláká do vaší provozovny rodiny s dětmi, díky čemuž se může Váš obrat zvýšit minimálně o 20%.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně detailů a prověřit si možnosti dodávky a aktuální cenovou nabídku. Investujte do modernizace Vaší provozovny a přesvědčte se sami o výhodách dětských interiérových hřišť.

Více informací na 777 957 943 a 776 673 462, nebo info@hriste-herny.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PROHLÉDNĚTE SI JAK VYUŽÍVAJÍ NAŠE INTERIÉROVÉ HŘIŠTĚ OSTATNÍ MAJITELÉ A PROVOZOVATELE.

 Řadit podle 
Výrobce  


U nás je zaručena široká nabídka interiérových hřišť a možností vybavení dětských hřišť. Vyberte si nebo si nechte navrhnout hřiště na míru podle představ v klasickém, veselém barevném ladění nebo s designem hrad / pevnost, vodní / mořský svět, pohádkový svět, zvířátka / zoo, vesmír / galaxy design, motiv pirátská loď, džungle, dětské městečko nebo safari. Všechny a další tematické hřiště najdete v naší nabídce dětských hřišť a baby koutků.