KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha, CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

NOVINKY

arr3Proč MICHProč hřiště MICH? 1. Jedinečnost značky MICH Značka MICH se v posledních 3 letech stává v... arr3Spolupráce při prodeji hřišťPro společnosti, kt.sa zabývají dolů uvedenými činnostmi nabízíme možnost spolupráce s naší... arr3Tržní příležitostiTRŽNÍ PŘÍLEŽITOSTI Podnikání s interiérovým hřištěm "Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla... arr3Podnikatelský nápadPODNIKATELSKÝ NÁPAD - PROVOZ s dětským hřištěm Podnikatelská příležitost Pro ty, kteří uvažují o...

Úvod » Hřiště - motiv pirátské lodě

Hřiště - motiv pirátské lodě

Tematicky laděné modely dětských hřišť upravíme podle velikosti prostor a představ zákazníka. Zakázková úprava dětských hřišť ať už velikost, vnitřní aktivity nebo vkládání firemního loga či názvu hřiště je možné realizovat dle specifikací zákazníka.

Nabízíme Vám možnost upravit / vytvořit dětské hřiště s motivem pirátské lodi. Upravte si dětské centrum podle Vašeho přání a vytvořte originální dětský koutek jaký nemá nikdo ... galaxy centrum / vesmírná stanice, mořský svět, džungle, pohádkový les, pevnost, pravěk, safari, dům na stromě nebo jejich jakoukoliv vhodnou kombinaci.

Pro velikostní i designovou úpravu je potřebný půdorys prostor kde bude dětské hřiště umístěno. Stejně zajišťujeme grafické 3D náhledy, plánování a montáž dětského interiérového hřiště.

V našich dětských interiérových hřištích najdete kromě skluzavky, překážek a míčkový bazénů i různé překážky, profesionální trampolíny, tunely, tobogány, boxovací pytle, panely s piškvorky a jiné zajímavé doplňky, které potěší všechny děti a zatraktivní všechny prostory a areály. Interiérové hřiště zajistí příliv nových zákazníků na 100%.

Dětské interiérové hřiště: všechny hřiště vyrábíme a dodáváme na míru, s úpravami a vylepšeními podle přání zákazníků. Pokud máte již prostor k provozování, pošlete nám půdorys a náš realizační tým Vám vytvoří dětské hřiště na míru a zašleme Vám 3D vizuály již do 24 hodin.


Řadit podle 
Výrobce  
Dodáváme: dětská hřiště do interiéru s designem hradu / pevnosti, vodní / mořský svět, pohádkový / barevný 1motív, zvířátka / džungle nebo vesmír / galaxy design, safari, pirátská loď a pravěk. Všechny a ještě jiné motivy najdete v naší nabídce dětských hřišť a dětských koutků.