Blog » FAQ

11. 01. 2023

FAQ

1. OTÁZKA: Chtěl / chtěla bych vnitřní dětské hřiště, jak mám začít?

ODPOVĚĎ: Pokud jste nevlastnili a neprovozováni ještě žádnou provoz, je zde několik věcí, které je třeba udělat:

  • Seznamte se s podnikatelským obchodním konceptem interiérového dětského hřiště a potřebným vybavením. Udělejte si průzkum trhu.
  • Přečtěte si články a rady v této oblasti podnikání z vlastních zdrojů, internet, noviny či reference známých. Zjistěte si potřebné informace pro začátek Vašeho podnikání.
  • Máte-li zájem o osobní setkání, kontaktujte nás a náš konzultant si s vámi dohodne nejbližší možné setkání.

 

2. OTÁZKA: Kolik stojí hrací vybavení interiérového hřiště?

ODPOVĚĎ: Jako specializovaný dodavatel vnitřních hracích a zábavních zařízení nabízíme různe velikosti hřišť a dětských koutků, cena se pohybuje podle velikosti a výbavy hřiště. Vyžádejte si ceníkový katalog.

Pokud jde o zakázkové řešení, které se skládá z produktů a doplňků, finální cena je kalkulována po úplném dokončení designu hřiště. Zároveň naše společnost dokáže pracovat i způsobem kdy zákazník předem stanoví výšku investice do interiérového hřiště a následně se projekt připraví podle zákazníkových preferencí zařízení.

Abyste získali představu o zakázkových návrzích dětských hřišť a jejich cenách navštivte naši sekci zakázkové designy hřišť.

 

3. OTÁZKA: Kolik peněz potřebuji na nastartování podnikání s interiérovým dětským hřištěm?

ODPOVĚĎ: Výše investice záleží na několika faktorech jako např. ceny zařízení provozu (interiérové ​​hřiště, jiné herní vybavení, sezení pro hosty, gastro zařízení, ostatní potřebné vybavení provozu), zda je nutná investice do stavební úpravy provozu, cena nájmu za prostor provozu, personál atd. Obecně platí čím větší provoz vnitřního dětského hřiště nebo zábavního centra, tím vyšší náklady. Nicméně výhodou podnikání s interiérovým dětským hřištěm je jeho flexibilita vejít se téměř do každého rozpočtu. Podnikat se dá jako s malým vnitřním hřištěm tak i s velkým interiérovým zábavním centrem. Všechny velikosti byznysu mají své místo na trhu a stejnou šanci na velký úspěch.

 

4. OTÁZKA: Jaká je návratnost mé investice a kolik budu vydělávat?

ODPOVĚĎ: Jako většina byznysů s dobrou tržní pozicí, která odpovídá na poptávku dětského trhu a potřeb rodiny, je návratnost investice vysoká. Zvláště to platí na trzích, kde se tento obchodní koncept rozbíhá. Avšak návratnost investice záleží od celkového obchodního plánu, šikovnosti a úspěšnosti majitele a další tržní situace, proto je vhodné použít finanční analýzu pro Váš projekt. Finanční analýza Vám stejně pomůže zjistit očekávané zisky.

 

5. OTÁZKA: Mohu mít vlastní design, zakázkový model interiérového hřiště?

ODPOVĚĎ: Ano. Připravujeme profesionální 3D vizualizace z více pohledů.

 

6. OTÁZKA: Jaká je dodací lhůta?

ODPOVĚĎ: Po uskutečnění objednávky je dodací doba 4-6 týdnů. Při skladových modelech interiérových hřišť je dodací lhůta ihned.

 

7. OTÁZKA: Kolik předem třeba udělat objednávku, abych svůj provoz spustil ve stanoveném datu?
ODPOVĚĎ: 
Nejlepší je se držet data kdy třeba mít provoz zcela zkompletizovaný a podle toho vycházet ze skutečností:

  • dodací lhůta neskladového hřiště je min. 4 a max. 6 týdnů
  • trvání montáže záleží na velikosti hřiště, tj. může trvat 1 a při velkém centru až 7 dní
  • montáž herního zařízení může probíhat v dokončeném interiéru, kde neprobíhají stavební práce

Při zhodnocení těchto faktorů je doporučeno 10 týdnů předem před otevřením provozu udělat objednávku interiérového dětského hřiště a potřebného herního zařízení.

 

8. OTÁZKA: Mohu si hřiště instalovat samostatně?

ODPOVĚĎ: Instalaci Vašeho interiérového dětského hřiště doporučujeme svěřit našim zkušeným montážním technikům, protože bezpečnost je u tohoto vybavení velmi důležitá. Stejně naši technici dokáží rychle postupovat, flexibilně řešit detaily a výsledek bude estetický. Po dokončení instalace, aby mohlo být hřiště uvedeno do provozu je nutná revizní zpráva, kterou Vám může vystavit pouze certifikovaný revizní technik.

 

9. OTÁZKA: Jsou výrobky certifikované a splňují platnou legislativu?

ODPOVĚĎ: Vzhledem k požadavkům EU jsou produkty evropské výrobní divize modifikované podle evropských norem a standardů. Výrobní materiály, konstrukce, doplňky a součástky prošly testovacími zkouškami doloženými výslednou zprávou, EU certifikací a certifikací bezpečnosti EN 1176.

Naše značka je registrovaná značka dětských interiérových hřišť v souladu s evropskými normami.

Téměř 200 referencí - fungujících projektů hřišť na českém, slovenském i EU trhu dokumentuje kvalitu značky a potřebnou certifikaci, která je kontrolována úřady hned při iniciálním otevření provozu. Proto si každý odběratel v České i Slovenské republice může být jistý, že jeho hřiště a jeho komponenty nejen splňují certifikaci CE, ISO, DIN, SGS, ale jeho produkt je modifikovaný přesně podle požadavků naší společnosti - na základě dlouhodobých zkušeností při montážích, dodávkách i servisních pracích. Dodáváme jenom certfikované, kvalitní hřiště.

 

1O. OTÁZKA: Mohu vědět více o výrobě interiérového hřiště?

ODPOVĚĎ: Naše hřiště spadají do střední cenové kategorie, ve které značka plánuje i nadále setrvat nakolik vytváří cenovou linii dostupnou pro široké spektrum zákazníků. Navíc umožňuje v daných investičních hladinách zákazníkům využít dynamickou návratnost investice, což má pozitivní dopad na výsledky jejich podnikání. Na základě modernizace výrobní techniky a výrobních materiálů dokáže značka produkovat kvalitu s dlouhou životností. V důsledku zlepšující se kvality ale udržení střední cenové linii vytváří konkurenceschopné hřiště značkám, které jsou zaměřeny na hřiště nejvyšší třídy a nejvyšší cenové hladiny. Hlavním cílem je sladit stále se vylepšující kvalitu a přitom setrvat v dostupných cenách pro široké spektrum zákazníků, kteří očekávají návratnost investice.

 

11. OTÁZKA: Co když se na hřišti něco pokazí, jak to je se servisem?

ODPOVĚĎ: Naše společnost poskytuje nejen záruční, ale i pozáruční servis a to k dodanému zboží ale také i k zabezpečeným montážním pracím. Reagujeme maximálně flexibilně tak, abychom vyhověli zákazníkovi a neovlivňovali plynulý chod jeho provozu s interiérovým hřištěm.

 

12. OTÁZKA: Pokud mám na provozu venkovní terasu, doporučuje se použít také venkovní dětské atrakce?

ODPOVĚĎ: Obecně platí, že provoz je zajímavější a tím navštěvovanější když zahrnuje co nejvíce atrakcí a herních možností, proto je zajímavé pokud majitel svůj provoz rozšíří i do exteriéru. Zde může využít sezónní nafukovací atrakce, které se během zimních měsíců dají využít i v interiéru nebo půjde do klasického projektu venkovního dětského hřiště. Ceny těchto produktů si můžete vyžádat: Ceník zábavní atrakce