Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohledně slev, akcí a cenových nabídek...


Business man REATEK

hriste-herny.cz

tel: +420 (0) 777 957 943

e-mail: info@hriste-herny.cz

Sledujte nás na FACEBOOK-u

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

10. 06. 2018

Dětské interiérové hřiště

Obchodní segment rodin s dětmi je stále v České republice zanedbaný a málo rozvinutý, proto rodiče s dětmi mají málo míst kde mohou přijít a nechat děti do sytosti se zahrát s vrstevníky v bezpečném prostředí.

Proto pokud máte rádi děti a chcete poskytovat službu, která bude zaměřena pro rodiny, otevření interiérového hřiště s kavárnou je ten pravý podnikatelský nápad. Interiérové ​​hřiště poskytují bezpečné místo pro dětské hry a zároveň umožňují rodičům relaxovat.

Otevření kavárny spojené s interiérovým dětských hřištěm je ideální podnikatelský nápad, který se ujme na každém sídlišti, v městské čtvrti, obchodním domě nebo lokalitě, kde mají maminky a tatínkové snadný přístup a mohou se svými dětmi snadno zastavit i v rámci procházky. Interiérové ​​hřiště s kavárnou zároveň umožňuje rodičům aby si odpočinuli, popovídali se, v klidu vychutnali kávičku a přitom viděli své ratolesti jak se dobře baví.

Velkou výhodou je, že interiérové ​​hřiště je možné využívat během ošklivých či deštivých dní, kterých je v Česku bohužel nepočítaně. Kavárna s interiérovým hřištěm není omezena počasím, a pokud má i možnost letní terasy maminky na mateřské nebo varující tatínkové či starý rodiče mají skvělé místo kam přivést a nechat vyhrát děti či vnoučata.