Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 145/14, Žižkov
Praha CZ
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462
www.hriste-herny.cz

10. 06. 2018

Dětské interiérové hřiště

Obchodní segment rodin s dětmi je stále v České republice zanedbaný a málo rozvinutý, proto rodiče s dětmi mají málo míst kde mohou přijít a nechat děti do sytosti se zahrát s vrstevníky v bezpečném prostředí.

Proto pokud máte rádi děti a chcete poskytovat službu, která bude zaměřena pro rodiny, otevření interiérového hřiště s kavárnou je ten pravý podnikatelský nápad. Interiérové ​​hřiště poskytují bezpečné místo pro dětské hry a zároveň umožňují rodičům relaxovat.

Otevření kavárny spojené s interiérovým dětských hřištěm je ideální podnikatelský nápad, který se ujme na každém sídlišti, v městské čtvrti, obchodním domě nebo lokalitě, kde mají maminky a tatínkové snadný přístup a mohou se svými dětmi snadno zastavit i v rámci procházky. Interiérové ​​hřiště s kavárnou zároveň umožňuje rodičům aby si odpočinuli, popovídali se, v klidu vychutnali kávičku a přitom viděli své ratolesti jak se dobře baví.

Velkou výhodou je, že interiérové ​​hřiště je možné využívat během ošklivých či deštivých dní, kterých je v Česku bohužel nepočítaně. Kavárna s interiérovým hřištěm není omezena počasím, a pokud má i možnost letní terasy maminky na mateřské nebo varující tatínkové či starý rodiče mají skvělé místo kam přivést a nechat vyhrát děti či vnoučata.